آخرین آپدیت: ۸ مرداد ۱۳۹۷
گروه محصولات
ورود اعضاء
خبرنامه
برای عضويت در خبرنامه لطفا گروه مورد نظر را انتخاب کنيد و آدرس ايميل خود را وارد نمائيد.
صفحات تکمیلی
شرکتهای گروه دیجیتال

شرکت های Digital group متشکل از شرکت ویرایشگرشمال ، شرکت توسعه صنعت رایانه شمال سبز ، شرکت توسعه تجارت رایانه خاورمیانه در ایران و شرکت های comtronix ، DigitalME در امارات متحده عربی - دبی می باشد . اولین شرکت عضو این گروه در سال 1370 تاسیس گردید و به تدریج با توسعه فعالیت ها ، سایر شرکت ها بنا به نیاز تاسیس و به گروه اضافه شدند .

موضوع فعالیت Digital group در زمینه تمام فعالیتهای مربوط به حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) و اخذ نمایندگی از شرکتهای معتبر خارجی و یا اعطا نمایندگی به اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط در این زمینه می باشد .

گروه شرکت های دیجیتال نماینده انحصاری تبلت های VIVA و نماینده رسمی نوت بوک های ASUS می باشدو همچنین همکاری نزدیک جهت توزیع کالاهای شرکت های معظمی همچون acer ، hp ، seagate داشته و اینک محصولات این شرکت ها در ایران و خاورمیانه توزیع و پشتیبانی می نماید .

شرکت های Digital group دارای رتبه 3 از شورای عالی انفورماتیک برای تولید و ارائه رایانه های غیر Main Frame ، خدمات پشتیبانی و مشاوره و نظارت بر اجرای طرحهای انفورماتیکی و رتبه 4 در شبکه داده ها ، سیستم های ویژه و تولید و ارائه قطعات و ملزومات می باشد .

این گروه با داشتن شبکه وسیع نمایندگی خود مشتمل بر 300 نماینده در سراسر کشور و کادر مهندسین آموزش دیده و با تجربه خود که بعضا آموزش های تخصصی را در شرکت های ASUS ، LG گذرانده اند ، محصولات ارائه شده خود را تحت پوشش گارانتی Digital guarantee پشتیبانی می نماید و در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگوی نیازهای مصرف کنندگان محترم می باشد .


خلاصه فعالیت گروه شرکت های Digital :    


-           واردات و توزیع قطعات ,رایانه های شخصی و نوت بوک

-           ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش

-           طراحی , مونتاژ , تولید و توزیع رایانه های شخصی

-           توزیع رایانه های تخصصی مانند سرور

-           ارائه سرویس های تعمیر و نگهداری تجهیزات رایانه ای جهت سازمانها و ارگانها

-           ارائه تسهیلات ویژه خرید به مصرف کنندگان نهائی

-           ارائه خدمات مشاوره ای و آموزش در کلیه زمینه های IT و ICT

-           طراحی , نصب و راه اندازی شبکه های LAN  و  WLAN

-           توزیع سخت افزارهای تخصصی جهت سیستم های ذخیره و ایمنی اطلاعات مانند Smart Card و Token